Перегляд одного допису
Старий 30.11.2021, 17:45   #357
Бендер-Задунайский
 
Реєстрація: 17.06.2015
Звідки Ви: Киев ООО
Дописи: 331
Сказал(а) спасибо: 488
Поблагодарили 565 раз(а) в 161 сообщениях
Цитата:
Допис від goga Переглянути допис
Який Ви всеж таки непослідовний, Вам висловлюєш свою думку Ви вимагаєте посилань , даєш посилання вимагаєте свою думку , Ось прослідкуйте за своїми постами , скільки раз Ви вимагали посилання.
Ну і про свою думку , щоб Ви не говорили що я ухиляюсь від відповідей так як Ви.
Хвороба існує це беззаперечно , звідки вона з"явилась нехочу навіть знать. Світові фармкомпані в погоні за баблом шукають вакцину , і вони таки її знайшли але далеко не досконалу , з безліччю побічок вона якось криво але працює тільки іспити проводять на людях бо кращого поки що немає. І я нехочу бути у числі тих на кому її випробовують.

Ну хоч про те що всі вакцини немають постійнго дозволу ви мабуть знаєте , тільки тимчасовий , щого б це цікаво.
Своё мнение по поводу того , что ВСЯ мировая медицинская общественность признала этот эксперемент , это совершенно разные вещи . Своё мнение вы можите высказать в отношении СВОИХ личных выводов , а не в отношении всех медиков в мире . Они я так понял ЛИЧНО Вам свое мнеие по поводу короновируса озвучили ? Или Вы сами решили что знаете их мнение ? Ваше мнение ЛИЧНОЕ по поводу короновируса Вы можите озвучить ? Видосы я и сам могу посмотреть . Общаюсь я с Вами а не с видосами , по этой причинен интересно Ваше мнение .
Бендер-Задунайский зараз поза форумом