Перегляд одного допису
Старий 29.11.2021, 10:39   #136
Suvook
 
Реєстрація: 24.01.2015
Звідки Ви: Киев
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 119
Поблагодарили 85 раз(а) в 7 сообщениях
Цитата:
Допис від Бендер-Задунайский Переглянути допис
Может стоит вобще всю обязательную вакцинацию отменить , и оставить людям выбор . Пускай умирают от тех болезней , от которых спасает вакцинация ? Туберкулёз с гепатитом какие хорошие болезни . Я так понял опыт Моршина не интересен от слова совсем ? Может поступить как в Моршине и закончить эту историю . Или больше подходит вариант с бесконечными лакдаунами и ограничениями ? Да и вирус который некуда не делся , постоянно мутирует ,и не известно какая будет мутация , и до чего она приведёт .
А який такий позитивний досвід в Моршині? Там не має лікарні для хворих на ковід (госпіталізують в сусідні міста), вибрали містечко для яскравої позитивної картинки. У Німеччині, Ізраілі більше 70% вакциновані - але знову зростання захворюваності, в Італії впроваджують супер сертифікат тільки для тих хто отримав бустерну (3 дозу) - тобто колотися кожні пів року з гіпотетичними обіцянками - перехворіти не важко але з підписом бумажки, що той хто колеться сам бере на себе всі ризики, біг фарма проводить масштабний експеремент за наш з вами кошт (з наших податків) - вливає бабло політикам та науковцям, а того хто виявляє сумнів - маргіналізують, банять та проводять обструкцію. Я вірю тільки своему оточенню першої руки (особисто знаю цих людей) - за цей час від ковіду помер дід 89 років (сказав - не буду лікуватися, дістало все) та 3 чоловіків з родини у віці від 65 до 75 років від ІНСУЛЬТУ. В моєму оточені хворіють і вакциновані і не вакциновані, важче хворіють люди старшого віку, з хронічними хворобами. Мої висновки - вакцинація проти распіраторних вірусів малоефективна (ефект обмежений в часі, до пів року, не вивчено опірність організму через пів року, а що буде з імунітетом якщо його постійно штучно навантажувати рік, півтора... побочки?). Тож їжте здорову їжу, висипайтеся, не переохолоджуйтеся, а головне не дайте страху та істерії захопити вас! Рівновага, віра та любов допоможе нам розважливо підійти до будь-яких ексцесів.
Suvook зараз поза форумом  
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (29.11.2021), BIGGER (29.11.2021), goga (29.11.2021), Leva (29.11.2021), Metiz (29.11.2021), Ruma (29.11.2021), Sadovnik (29.11.2021), yray (29.11.2021), Ліквідація за власним бажанням (29.11.2021)