Перегляд одного допису
Старий 28.06.2021, 12:19   #2170
Ben
 
Аватар для Ben
 
Реєстрація: 06.12.2009
Звідки Ви: м. Тернопіль
Дописи: 1.086
Сказал(а) спасибо: 157
Поблагодарили 65 раз(а) в 44 сообщениях
Цитата:
Допис від Smolik Переглянути допис
Хоча, свого часу було, сам тюнив, сам зілом ловив. Але то реально від лукавого.
Але ми від теми відхилились. Питання було про 110-130
1. Ну а що іншого із 110-130 воблерами? фізика та сама залишається... якщо, скажімо, глибока шпуля на котушці розміром 100 важить 15г (а з бекінгом під шнур всі 18-20г), то мілку шпулю такої ж ваги можна зробити БІЛЬШОЮ та ширшою - і це вже буде катушка розміром 200, відповідно більша шпуля при тій самій вазі дальше і комфортніше закине.

2. Я не зовсім розумію аргумент "у японців в лодці 10 спінінгів" - тобто я радий що в них достатньо місця в лодці і грошей на 10-15 спінінгів... але думаю що універсальність - це перевага, а не недолік. Якщо можна поставити лекшу шпулю на ту ж катушку, і мати можливість коли потрібно половити не лише на воблери 110-130мм (16-30г) але і на 90-100, а то і на 70 воблери тим самим комплектом і досить комфортно...

3. Наступне - в мене колега докупив до Татули 100 шпулю вагою 6г, так скажімо на вагах 6-12г дальність закиду виросла десь на 20%. Тому аргумент типу " і так нормально..." не дуже розумію...

Основний агрумент звучить типу "можна і так ловити, і так нормально" - я не спорю що можна ловити тим що дають в стоці. Справа просто в тому що можна краще і коли викладаєш пристойну суму за японський мульт - хочеться щоб усе було оптимально, а не "і так добре як є".

Просто глибока шпуля під шнур - це завжди недолік, ловити можна.... але виробник міг би краще потурбуватись про користувача...
Ben зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням