Перегляд одного допису
Старий 06.11.2020, 18:49   #1006
Temmy4
 
Аватар для Temmy4
 
Реєстрація: 10.05.2012
Звідки Ви: Киев ,Дарница, Мебель
Дописи: 342
Сказал(а) спасибо: 467
Поблагодарили 3.422 раз(а) в 178 сообщениях
Цитата:
Допис від Кузьмич Переглянути допис
Ну якщо не зрозуміло то поясню, нащо використовувати матеріал що рази більш важкий. Це як пошити труси з брезенту і дивуватись чому люди питають

Всього На цьому тижні нарешті закінчив багатостраждальну переробку 66 Легенд Еліт, так вудка з руків'ям еви затягнула 105 гр Отже мені цікаво заради чого була суттєво збільшена вага вудки?
Якби ви цивільно спитали, я б відповідно і відповів би, а ви розумнічаєте, якісь труси шєте. У цивілізованому світі деревена використовується у виготовленні елементів руків,я нарівні із стандартними матеріалами. Ви ж, громадяни, як КПСС. все що відрізняється від політики партії, обісрете та обгадите. Деревина є різна, важча або легша, деревина захищається різними способами, залежно від умов та хзадач. Масив дерева красивий, тактильний, на відміну віл корка, а тим більш еви. І відновленню подлягає, і довговічніший ніж к4орок та ева, і дозволяє втілювати такі рішення, які не можливі з тими матеріалами, до яких ви звикли. Адмін вирішив, що я хворобливо сприймаю питання? Це ви хвороблибі питання ставите. Якщо ви не працюєте із чимось, не використовуєте певні матеріали, це не означає що воно какулєма, прост ви так вважаєте, не більш...
Temmy4 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням