Перегляд одного допису
Старий 21.08.2020, 16:45   #1639
Ame-N
 
Аватар для Ame-N
 
Реєстрація: 22.06.2015
Звідки Ви: Киев
Дописи: 652
Сказал(а) спасибо: 3.411
Поблагодарили 4.112 раз(а) в 607 сообщениях
Приїхав до нас в гості до Львова київський приятель мого Ґєника.
Ну, а я шо, я як нормальна господиня нарихтувала для гостя наїдків.
І став наш гість на страви дивитися і вести балачки про кухню народів світу. А я шо, я багато де була, тож не раз кидала оком на всякі марципани закордонні і почала йому повідати, що в українській кухні все смачно і просто, а закордонного також дуже легко навчитися, не таке воно уже й складне:
Грузинська кухня-
Приготуйте що-не будь, засипте кінзою, залийте кіндзмараулі, додайте сулугуні.
Італійська кухня-
Зберіть всі залишки їжі з холодильника і покладіть на тісто або киньте на макарони, зверху присипте моцареллою. Подавати з будь-яким червоним соусом.
Китайська кухня -
Нарвіть трави коло хати, підсмажте на вогні з обидвох сторін. Всипте жменю спецій і залийте соєвим соусом.
Індійська кухня -
Змішайте каррі з перцем і перець з каррі. Додайте ще трошки каррі. Потім поперчіть. Це все прикрасьте зеленим горошком.
Єврейська кухня -
Підіть в гості.
***
Поки ми ото балакали я вже і львівські страви стала до столу подавати. А київський приятель почав мене питати:
— А як по вашому «деруни»?
— Пляцки.
— Та, ну! Так, пляцок - це ж пиріг.
— Ні, деруни - це пляцки з тертої бульби. Пляцки. В множині, бо їх багато. А коли щось солодке і їдне - то просто пляцок.
—А, що ж тоді таке пиріг?
—Пироги - то вареники!
***
Смачних вам пляцків і пирогів, мої файні люди! І великого вам солодкого пляцка!
Беріть мої рецепти кухонь народів світу і готуйте. Львівську кухню (а в нас всьо пляцки і пироги) теж не забувайте! Бо вона найсмачніша у цілісінькому світі!
Цьом-цьом!
Всім, хто лайкає - буде нині Пляцок!
Ваша блогериця Стефка Смалець.
Ame-N зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
von Peschkoff (25.08.2020), Женя2 (21.08.2020), Роман911 (24.08.2020)