Перегляд одного допису
Старий 15.05.2020, 12:09   #333
miron-s
 
Аватар для miron-s
 
Реєстрація: 28.04.2010
Звідки Ви: Днепропетровск
Дописи: 89
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 13 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від Olex Переглянути допис
2 алексей бц
1. Махових вудлищ Flagman і Brain у мене немає. В мене є Kaida Fortexa 7м і 8 м.
2. В мене є фідери Flagman і Brain приблизно однакової цінової категорії. Ніякої різниці між ними я не відчуваю.
3. Я запропонував вудлища в ціновій категорії відповідно до запиту топікстартера приблизно 1000 грн. Flagman Mascot і Sherman Sword 5м коштують 975- 1120 грн. Ви пропонуєте Brain Phantom 5 м за 1480 грн., майже в 1.5 рази дорожче. Запропонуйте щось із Brain за 1000 грн. Наприклад Brain Blast 5 м, яка коштує 1040 грн. Ну а далі порівняйте Blast і Sherman Sword
4. Щодо балансу. Баланс 5-ти метрових вудлищ це не проблема. Ось на 7-ми метровках вже проблема.
5. Щодо якості. Дивимось на сайті Ібіса 1-й відгук про Brain Phantom "на першій рибалці злетіла верхівка верхнього коліна від комеля, а на другій друге коліно від комеля." Китайська вудочка для маловідомого бренду є китайською вудочкою для маловідомого бренду. Незалежно як він там називається.
Недавно товарищ заказал
Маховое удилище Flagman Armadale SL Pole 5м, при осмотре удилища на почте, решил вернуть его обратно, так как удочка пришла кривая - цена 1800грн., и это не первый случай, касательно маховых удилищ. Скажу откровенно, флагман производит неплохие спиннинговве и фидерные удочки, но не маховые (в любом ценовом сигменте). Опять же, это лично моё субъективное мнение.
miron-s зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Шимано (16.05.2020)