Перегляд одного допису
Старий 12.02.2020, 13:23   #1916
Sergii Doc
 
Аватар для Sergii Doc
 
Реєстрація: 25.07.2016
Звідки Ви: Київ, південна половина лівого берега
Дописи: 419
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 1.900
Поблагодарили 697 раз(а) в 131 сообщениях
Цитата:
Допис від gumenuk Переглянути допис
А что народ скажет по этой палочке что писали ниже g.loomis hot shot imx 9000-2s hsr в ибисе смотрю они есть как в работе и по чуйке ? Смущает что бланк в имх... (3х частный в жлх не разсматриваю) есть у меня удочки но все в жлх.

Цитата:
Допис від Andron Переглянути допис
.... он тогда очень показательно выступал по дроп-шоту, оказалось, что ловит он на 76-ю Легенду Экстрим с грузиком 50 грамм Мне стало интересно шо там по тесту, посмотрел и ох..л - Легенда до 17 грамм! . Ну я и говорю, что ж ты, дядя, удочку так нагибаешь, может же сложиться? А он говорит- мне в магазине сказали, что у неё тест до 35, а если 35, то и 50 не страшно .

Цитата:
Допис від gumenuk Переглянути допис
А что народ скажет по этой палочке ....
Що Вам намагаються донести: дві спеціалізовані вудки завжди краще
Коли я брав в руки NFC St 865-2 (IM) аналог 9000го, то я взагалі не зрозумів, для чого це Тому що каролінами-відвідними не ловлю. Поки що
Потім дивувався, звідки такий тест у NFC SJ 762-2HM.
Адже ж обидва спінінги потужніші набагато?!
Але варто передивитись відео риболовлі америкосів на хот-шот, джиг і т.д, починаєш розуміти.
Вони не смикають грузок! Вони анімують легесеньку приманку.
А грузок один раз закинув, один раз протягнув..
Їх спінінги для джигу, хот-шоту створені для 1) легесеньких маніпуляцій 2) утримання потужної риби.
Тому тест написаний - по вазі принади, а закинути можна набагато більше.
Але ж не смикати нашим способом джигу!
Якщо Ви захоплені рознесеними приманками- то візьміть щось спеціалізоване для цього.
А для "нашого" джигу виберіть щось недороге в барахолці...його багато і доволі якісного

Востаннє редагував Sergii Doc: 12.02.2020 о 17:13.
Sergii Doc зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням