Перегляд одного допису
Старий 25.09.2019, 15:55   #3
oleh007
 
Аватар для oleh007
 
Реєстрація: 12.01.2010
Звідки Ви: Львів
Дописи: 876
Дякував: 712
Дякували 1.469 раз(и) в 327 повідомленнях
Охолодження в нормі, підсосу повітря нема, карб чистий. Тепер дусаю, в чому ще може бути причина?
oleh007 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням