26.02.2019, 08:35
|
#1691
|
|
-------------------------
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 24.362
Дякував: 12.908
Дякували 29.720 раз(и) в 8.079 повідомленнях
|
Цитата:
Допис від A
|
не сомневаюсь )))
Цитата:
|
Я так сразу не скажу - надо узнать цену на ген4. И да, у меня 12” - сразу говорю что большой..
|
места хватит
|
|
|