Перегляд одного допису
Старий 14.02.2018, 20:02  
ихтиолог
 
Реєстрація: 12.12.2012
Звідки Ви: Киев
Дописи: 98
Сказал(а) спасибо: 25
Поблагодарили 138 раз(а) в 15 сообщениях
Цитата:
Допис від Киевский рыбак Переглянути допис
Самая перспективная часть рыборазведения - и нет обсуждения.

Основними напрямами отримання ТОВАРНОЇ РИБИ може бути :

1. Ставкова аквакультура - використовуються рибогосподарські технологічні водойми, руслові, балочні та одамбовані рибницькі ставки, штучно відокремлені від материнських водних об’єктів (їх частин), обводнені торфові кар’єри в умовах рибницьких господарств (риборозплідники, нерестово-вирощувальні, товарні, повносистемні господарства). Ставкова та індустріальна аквакультура передбачає вирощування об’єктів аквакультури у штучно створених, повністю або частково контрольованих умовах з використанням напівінтенсивної та інтенсивної форм аквакультури.

2. Ввипасна аквакультура - використовуються рибогосподарські водні об’єкти (їх частини), рибогосподарські технологічні водойми при цьому не використовуються. Випасна аквакультура здійснюється за екстенсивною формою за відсутності негативного впливу на навколишнє природне середовище.

3. Індустріальна аквакультура - використовуються рибницькі басейни, рибницькі садки, акваріуми, а також частини водних об’єктів із застосуванням спеціальних технологічних пристроїв - плавучих садків, колекторів для молюсків, установок замкненого водопостачання тощо.

У статті 47 Водного кодексу України визначено можливість та порядок обмеження права загального водокористування. - Водокористувач, який узяв водний об'єкт у користування на умовах оренди, зобов'язаний доводити до відома населення умови водокористування, а також про заборону загального водокористування на водному об'єкті, наданому в оренду.
Якщо водокористувачем або відповідною радою не встановлено таких умов, загальне
водокористування визнається дозволеним без обмежень.


Таким образом - разведение рыбы в клетках сейчас самый защищенный способ.
И клетка и рыба в ней полностью принадлежит собственнику и не наносит вред окружающей среде.Тема весьма перспективная. Но мы в Украине. У нас каждая лужа от гектара и больше уже кума , свата , брата и голова сельсовета. Ставки розданы , платят копейки в бюджет как аренда земли. Но по факту водоемы не используются по целевому назначению.

Относительно рыбы в садках знаком , так как работал на подобном предприятии . И с "не наносит вред окружающей среде" я бы не согласился.
ихтиолог зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням