11.07.2017, 21:19
|
#914
|
Реєстрація: 25.01.2009
Звідки Ви: kyiv. darnitsky rayon
Дописи: 1.293
Дякував: 119
Дякували 274 раз(и) в 148 повідомленнях
|
ххх
Цитата:
Допис від Shark1248
Подскажите, на 7Ti мерцание экрана при прокрутке картинки это норм явление??
|
Видео в студию...
|
|
|