Перегляд одного допису
Старий 05.04.2017, 09:25   #772
Павел 2015
 
Аватар для Павел 2015
 
Реєстрація: 21.10.2015
Звідки Ви: г.Киев
Дописи: 206
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 326 раз(а) в 62 сообщениях
Законопроект 2475-а

Цитата:
Допис від vadik2121 Переглянути допис
А про гвозди это серьезно? Так написано в правилах???
Серьезней не придумаешь, там вообще куча всякого барахла, которого нормальный человек возить не будет.
Теперь по поводу законопроекта. Я так понимаю, что и права на не зарегистрирированные плавсредства не нужны будут:

Стаття 43. Кваліфікація судноводіїв малих, спортивних суден та суден для розваг. Посвідчення судноводія малого, спортивного судна або судна для розваг
1. До керування судном, що зареєстровано у Судновій книзі України, допускаються особи, які:
мають вік 16 років і більше;
фізично та психічно придатні для керування судном, зокрема мають достатній рівень зору та слуху;
успішно склали іспит, яким підтверджено наявність необхідних навиків для управління судном і за результатами якого видано посвідчення судноводія малого, спортивного судна або судна для розваг.
2. Порядок проходження іспитів, видачі посвідчення судноводія малого, спортивного судна та судна для розваг та його зразок затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері морського та внутрішнього водного транспорту з дотриманням міжнародних стандартів. Видача посвідчення міжнародного зразка здійснюється без проходження додаткового іспиту.
3. Висновок про придатність особи для роботи на судні за станом здоров'я надається закладом центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я, відповідно до правил, установлених цим органом.
Павел 2015 зараз поза форумом