Перегляд одного допису
Старий 08.02.2017, 22:10   #643
Ben
 
Аватар для Ben
 
Реєстрація: 06.12.2009
Звідки Ви: м. Тернопіль
Дописи: 1.086
Сказал(а) спасибо: 157
Поблагодарили 65 раз(а) в 44 сообщениях
1. Поясніть ще таку річ, читав я якісь статті про роботу ехолотів, наскільки зрозумів, то хвиля від датчика йде конусоподібно (приблизно) тобто сканує не лише те що прямо під лодкою і по сторонах, але і тещо робиться спереді і позаду лодки... тоді як відображається риба яка знаходиться позаду чи спереді лодки? тобто картинка на екрані подається в 2д
чи сканування проходить 2д зрізом, а не обємним конусом?
Я так розумію дно відображається на екрані те що знаходиться прямо під лодкою в момент часу, як на рахунок інших обєктів? як тоді зрозуміти те що хвиля йде конусом і повинна захвачувати обєкти які знаходятьмя спереді і позаду?
2. Також не завжди зрозуміло де знаходиться риба, з якого боку лодки і на якій відстанні, чи можна це визначити на нових моделях ехолотів?
3. Ніяк не розумію як можна визначити вид риби по даних ехолота? різно тіло риби дає різні дуги\ різні символи відображаються на екрані? я так розумію окунь, карась і лящ будуть давати +\- ті самі дуги\ символи теж стосується щуки і судака... тобто приходиться покладатись лише на інтуіцію, судак - на твердому камянистому дні, блище до дна, біла риба на мягкому дні в товщі води і т.д....
Буду вдячний за відповіді і ссилки!
Ben зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням