Перегляд одного допису
Старий 17.08.2016, 21:27   #144
Ворсклянец
 
Реєстрація: 13.11.2010
Звідки Ви: г. Полтава, землеустроитель
Дописи: 275
Сказал(а) спасибо: 2.621
Поблагодарили 1.938 раз(а) в 97 сообщениях
В нашому житті панівну роль завжди відіграють обставини, які складаються незалежно від наших планів і сподівань. Так і мені - випала нагода два тижні провести в селі, на мальовничих берегах Псла. Стара бабусина хата завжди вітає мене щиро і тепло. Згадки про дитинство, нехитрі та прості речі, великі довоєнні фото дідуся та родини, узяті в рамки під скло, убрані вишиваними рушниками, образи в куточку під стелею... Все рідне, своє. Спочатку прибирання території, вирубка кленків, які щедро родять на кожному клаптику землі і, заробивши у своєї совісті відгули, збираюся на рибалку. Ретельно готуюся до нічних посиденьок - ставлю великі гачки, поводки 0,18 і до справи, але перша покльовка була близько дев'ятої вечора. Моїм візаві виявився чималий окунь спортивної статури. Він спокусився на "бутерброд" з опариша та земляного черв'ячка. Потім за ним влетів невеликий підлящ і аж о четвертій нетривалий кльов порадував мене семисотграмовим карасиком та бронзовими підлящиками. Наступного разу вирішив не чатувати вночі і обмежитися ранковим виходом. Кльов був недовгим, але дев'ять красенів були в активі до восьмої ранку. Перевагу рибка надавала комбінації з опариша та земляного черв'яка. Потім були щучі полювання, але крім "півторашки" та кількох смугастих колючок, нічого не вдалося. Все закінчується, вже скучив за роботою. Залишаючи рідні місця їду до Полтави і не знаю - куди їду - додому, чи з дому...
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Окунь.jpg
Переглядів: 1154
Розмір:  210,7 КБ
ID:	563161   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Бронза.jpg
Переглядів: 891
Розмір:  185,2 КБ
ID:	563162  

Востаннє редагував Ворсклянец: 17.08.2016 о 21:30. Причина: помилка
Ворсклянец зараз поза форумом  
70 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей