Перегляд одного допису
Старий 21.06.2016, 09:54   #503
Kop
 
Аватар для Kop
 
Реєстрація: 27.04.2011
Звідки Ви: г.Остер, Работа-AGRO-REGION
Дописи: 75
Сказал(а) спасибо: 5.632
Поблагодарили 946 раз(а) в 64 сообщениях
Відкриття КВХ

Доброго дня,
Відкривсь і я на КВХ, і взагалі в цьому році перша рибалка яка була присвячена сому.
Був в Сорокошах з вечора 19.06 до обід 20.06.2016 - народу багато, квочатників не бачив, але чув. З вечора не вдалось поквочить поки приїхали, поки добрались...
Поговоривши на базі з екіпажами ті що вертались з рибалки казали що на трол попадають непогані екземпляри від 5 кг і більше навіть одного привезли більше 2м довжини, але ми на фотосесію спізнились.
З ранку по ямках результату геть не було, на глибинах до 5-6м постійно були підйоми і один навіть не поганий але брати відмовлялись, ловили на ракушку, піявку. Годин з 8 помінявсь вітер, пішли дощові хмарки і сом почав виходити на поверхню - скажу чесно я такого в житті не бачив, щоб по всій акваторії де я ловив сом виходив на поверхню (з переду лодки, з заду, збоків і взагалі кругом і різних розмірів) а клювати ЗАСЬ, ми ще трохи понамагались, результату - 0.
Натхненні тим що ми бачили його там дуже багато і різного калібру ми залишили ті прекрасні місця з метою обов'язково повернутись.
Kop зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
12 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей