Тема
:
Salmo (Латвия)
Перегляд одного допису
10.09.2008, 16:45
#
133
SVT
Реєстрація: 04.04.2007
Звідки Ви: Миронівский р-н.
Дописи: 651
Дякував: 9.036
Дякували 2.735 раз(и) в 256 повідомленнях
Цитата:
Допис від
ANDREWTM
Не знаю.. Неужто настолько занижен реальный диаметр шнура..
...Ловил СЭБом 0.13, вот взял РЕsuper 0.13, так на этом фоне СЭБ выглядит канатом...
SVT
Подивитись профіль
Знайти дописи від SVT