Перегляд одного допису
Старий 10.09.2008, 16:45   #133
SVT
 
Аватар для SVT
 
Реєстрація: 04.04.2007
Звідки Ви: Миронівский р-н.
Дописи: 651
Дякував: 9.036
Дякували 2.735 раз(и) в 256 повідомленнях
Цитата:
Допис від ANDREWTM Переглянути допис
Не знаю.. Неужто настолько занижен реальный диаметр шнура..
...Ловил СЭБом 0.13, вот взял РЕsuper 0.13, так на этом фоне СЭБ выглядит канатом...
SVT зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням