Перегляд одного допису
Старий 24.03.2016, 16:06   #869
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Red face

Цитата:
Допис від Калан Переглянути допис
Приятно что наша продукция вдохновляет людей на творчество)
Ось товариш,котрий мені на моє замовлення робить причіп-палатку,вже свою справу майже завершив і відправив фото,що з цього вийшло.
Хочу відмітити,що цей причіп виготовлено "з нуля",тобто було придбано лише балку для безперешкодної реєстрації в органах МВС.
В роботі намагалися використовувати тільки якісні матеріали та фурнітуру,аби причіп-палатка служили вірою та правдою довгі роки.
Стосовно каркасу для палатки,який монтується за хвилин п"ять,то його виготовлено у Львові з нержавіючої труби діаметром 14 мм (сподіваюся,витримає).
"Хатинка",з того всього,що маємо на сьогоднішній день,вийшла компактною в транспортуванні,з двома "спальними місцями",котрі проламати нереально навіть для дядька вагою кілограм під 200 (мужчина 140 кг пробував плигати ). Довжина робилася такою,щоб між двома складеними "ліжками",можна було вільно розмістити своє штекерне вудлище (~2.1 м),бо в моєму Амароку його можна перевозити лише в салоні,а це не завжди зручно. Також багато спорядження можна розмістити в "бардачках",що під ліжками.
Тепер справа за малим,але самим основним:потрібно віднайти якісний матеріал для палатки і супермайстра,який виготовить відповідний тент для мого житла.
І декілька фото для тих,кого подібна ідея навідає,можливо,якась підказка буде.

Причіп1.jpgПричіп2.jpgПричіп3.jpgПричіп4.jpgПричіп5.jpgПричіп6.jpgПричіп7.jpgПричіп8.jpgпричіп9.jpg
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
17 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей