Перегляд одного допису
Старий 15.02.2016, 04:25   #458
rubolov
Banned
 
Реєстрація: 27.06.2009
Звідки Ви: Киев ,Оболонь
Дописи: 1.658
Сказал(а) спасибо: 12.850
Поблагодарили 2.153 раз(а) в 753 сообщениях
Дуже часто, усіляки "ціпні вощі турчика", у так званих групах" свидетели проёба Крыма", "боевые ф/б ослы порошенки", останнім часом повторюють гасла, "а что ТЫ, сделал, "для удержания курса", для "рехформ в стране", "начинать надо с себя!, а ругать сеню&петю может каждый", та інші "заготовки".
Так от, хочу запитати прихильників пороша, які ще не втратили залишки розуму, ваш любий порош , взагалі, адекватно себе поводить ?, як на вашу думку?

В нашому підїзді, багатопорхового будинку, на одному з поверхів, чи то від потужного вітру, чи з якоїсь іншої причини, розбилося скло на вікні. Так от люди з нашого підїзду, не поїхали до Мюнхена, чи то Берліну, щоб там "грізно" , роздуваючи щоки і плескаючи долонями, розповідати европейцям, про розбите скло і що його , гав-гав-гав- треба міняти, і підготовчи дії ми вже усім підїздом провели але це "справа усієї Єврпопи", допомогти нам вставити на скло замість нас самих.
Про жек, та новостворені "управляючі компанії" отарами елєктората, я не згадую то му, що , легше замінити скло самим, власними силами.(питання осбб, трохи підвисло, то му що в будинку не один підїзд, але найчистіший на весь будинок!)

Так от я вас і питаю, ваш порош, про якого ви волаєте що він нібито "робить" усе правильно, але країна йому "дісталася з тупим народом", він взагалі розуміє що він робить?, чи патологічна звичка красти затуманує йому очі?, чи він вважає що і європейці з американцямі які давали грощі теж такі тупі як електорат пороша ?
Чи може ви, також як і порош, у випадку , якщо шось трапиться, пі.дуєте до європи і там волаєте про те, що вам самім потрібно робити в своєму домі?, ні, я розумію, коли просять допомогти зі зброєю, санкціями, та інше, но блязамість того щоб почати подолання корупції, їхати з країни і розвішувати "спагетті", на вуха європейців та амерекиканців, це вже повний пі.дець !

Востаннє редагував rubolov: 15.02.2016 о 04:42.
rubolov зараз поза форумом