Перегляд одного допису
Старий 12.02.2016, 14:44   #441
Igor
Админ Грота
 
Аватар для Igor
 
Реєстрація: 02.04.2006
Звідки Ви: Вышгород-Киев
Дописи: 4.251
Сказал(а) спасибо: 9.695
Поблагодарили 11.471 раз(а) в 1.791 сообщениях
И Йумор от Карпенко
Хоть и не смешно...про Скотыняку ще забулы..

Цитата:
Шустер live
Саакашвілі: Мы и моя команда начинаем антикорупционное движение против этих бандюганов во власти!
Тимошенко: Я не знаю, про що говорить Міхеіл, але це ми починаємо антикорупційний рух проти корупціонерів у владі!
... Лещенко: Юлія Володимирівна, але ви також влада, ви у коаліції, ви проти себе рух антикорупційний починаєте?
Тимошенко: Лещенко чия би корова мычала (хі-хі). Чому ви не вийдете з корупційного БПП?
Тягнибок: Люди добрі та що ж це твориться!! Ось ці всі, вони та як вони будуть боротись проти корупції як вони самі корупціонери! А Тимошенко контракти злочинні з путіним підписувала! Це корупція!
Наливайченко: Я закликаю всіх заспокоїтись! Насправді антикорупційний рух почав я і мої колеги з "Народного контролю"
Лещенко: Валентин Олександрович забув, як його донька була влаштована на фірму Поліщука і не хоче коментувати..
Наливайченко: Мабуть, Сергій забув, що на невідомі кошти літає по світу, так? А в найдорожчий ресторан суші хто ходив?
Саакашвилли: Вы сейчас это прекращайте! Это Боровик все оплачивал!
Порохоботи (з попкорном): А як Боровик міг оплатити таку сумму, якщо вона перевищує розмір дозволеного в країні подарунку службовцю? Це порушення, це корупція...
Учасники в студії хором: Савік!! Виженіть цих тролів БПП!!!!
Igor зараз поза форумом