Перегляд одного допису
Старий 19.10.2015, 23:11   #115
e$tet
 
Аватар для e$tet
 
Реєстрація: 27.04.2012
Звідки Ви: Київ "Не стидайся – то твоя земля Не стидайся – то Україна Добре там є де нас нема..." (Скрябін)
Дописи: 1.111
Сказал(а) спасибо: 5.118
Поблагодарили 10.352 раз(а) в 647 сообщениях
Веселі покатушки або "моя міліція мене береже"...

Невеличка сага під назвою "Дістало". І так, про все по порядку.
З часів "Київського окуня 2015" в душі засіло бажання знову відвідати "Бучанське водосховище". Переривши весь інтернет дійшов висновку що водосховище є обьєктом державної власності і нічого остерігатися не варто. Про це, до речі, красномовно говорить,як виявилось пізніше, плакат перед шлагбаумом на самому водосховищі. Невеличкі збори, дзвінок Сашку - вирішили добиратись своїм ходом(приблизно 2 години).
От дорога вже позаду, ми на місці. Свіже повітря подалі від столиці, привітливі місцеві жителі, які з ввічливою посмішкою вітаються з незнайомими для них людьми Передчуття чудового кльову...
Швиденько збираємось і перші ж заброси приносять жвавеньких полосатиків. На цьому, як то кажуть, "казка закінчилась".
На подіумі з'являється невідома особа, описати яку можна наступними словами: шкаф метрів зо два у зріст, вагою кілограмів у 150+, з типовою зовнішністю людини з кримінальним минулим.
-Рыбалка со спиннингом платная, 100 грн! Или гав-гав-гав-;%4 отсюда.
Прошу його вести себе толерантно, при нас все ж таки жінка, на що отримую відповіть:
- "Ты, бл###? кто ваще такой гав-гав-гав-##...Я тут всю жизнь живу...я тут..."
Ну й далі було важко розібрати серед образ і відбірної брані суть того що він намагався нам донести.
Прошу його представитись, показати документи аренди, документи що засвідчують його особу, документи що дозволяють йому надавати послуги платної рибалки. Питаю чи випише він чек у разі сплати. На що ми були послані на##. Посилаюсь на статті 47, 51 "Водного кодексу України", в якій чітко вказано на його незаконні дії, що можуть нести за собою кримінальну відповідальність. Далі цікавіше.
Це неадекватне створіння починає погрожувати нам фіз. розправою і поломкою наших снастей. Починає штовхати мене. Кажу що якщо має до нас притензії то нехай викликає міліцію. Наступна його фраза поставила точку у розумінні цієї "інтелігентної" особистості. Цитую:-"Я еб### ваших ментов"....
Дзвоню 102. Міліція приймає виклик:
-Очікуйте.
Протягом очікування наш "інтелігент"( далі просто "I") кудись декілька разів виїзджав з воріт. Між цими виїздами чітко прослідковувалась система дзвінків чергового з міліції, який настирливо перепитував чи потрібна нам ще допомога і слідчо-оперативна група. Стою на своєму. І от, після закінчення трьох годин браві охоронці правопорядку прибули на місце....ТРЬОХ ГОДИН, КАРЛ!!!
"Старшой", молодий, стажор і слідча. Ось такою компанією їздять правоохоронці. Остання, до речі, виявилась єдиною адекватною з чотирьох.
"Старшой" весь час бігає до "І" й про щось домовляється поки стажор записує у протокол наші свідчення. Періодично підходить до нас з проханням піти самим домовитись з "і". Як я зрозумів...що й тут усі пов'язані.
Слідча переглядаючи начебто договір аренди видає інтригуючу фразу:-"А це взагалі договір на яке озеро"
Коротше кажучи, дають нам номер протоколу, повідомляють що справа буде передана до виконуючого, який все мені повідомить. Сідають в машину і їдуть. На годиннику 14 00. Абзац! День коту під хвіст.... Продовження буде....
Тепер по рибальці. Доїхали з дружиною під вечір на Тельбін. Хочаб трошки відвести душу і заспокоїтись після тих подій. Окунь був прошений, але інстинкти хижака таки взяли своє. Знову Віка порозловлювала приманки які я закинув у куток. От такий вже у неї талант НХНЛ друзі, бережіть себе!

Друзі, дякую усім хто відкликнувся і просто був небайдужим! Світ не без хороших людей, а значить бути добру!
Про подальший перебіг подій буду повідомляти.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_03191.JPG
Переглядів: 37
Розмір:  320,8 КБ
ID:	498146   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_0330.jpg
Переглядів: 57
Розмір:  107,0 КБ
ID:	498147   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_0320.jpg
Переглядів: 47
Розмір:  159,3 КБ
ID:	498148   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_0318.jpg
Переглядів: 52
Розмір:  83,4 КБ
ID:	498149  
e$tet зараз поза форумом  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dr.Miller. (01.06.2016), grecey (17.02.2016), TaraSkin (15.03.2016), Tosik (19.02.2016), профсоюзник (13.12.2015)