Перегляд одного допису
Старий 18.09.2015, 13:08   #180
Olexandr_Korobchuk
 
Аватар для Olexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 2.107
Blog Entries: 22
Дякував: 533
Дякували 1.585 раз(и) в 707 повідомленнях
Цитата:
Допис від corzza Переглянути допис
А что не так? У меня в пользовании шестилибровый. Отличный флюр. Имхо.
10лб і більше жорстковатий, 14лб - як на мене, проволока.
Olexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням