Тема
:
Шнуры,лески и все ?? с ними связанные.
Перегляд одного допису
18.09.2015, 13:08
#
180
Olexandr_Korobchuk
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 2.107
Blog Entries:
22
Дякував: 533
Дякували 1.585 раз(и) в 707 повідомленнях
Цитата:
Допис від
corzza
А что не так? У меня в пользовании шестилибровый. Отличный флюр. Имхо.
10лб і більше жорстковатий, 14лб - як на мене, проволока.
Olexandr_Korobchuk
Подивитись профіль
Знайти дописи від Olexandr_Korobchuk
View Blog