Перегляд одного допису
Старий 01.05.2015, 08:21   #32
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Заборона куріння в громадських місцях (зокрема на спортивних майданчиках) регламентується Законом Україні №4844. Так, як ми проводимо ЗМАГАННЯ зі спортивної ловлі, то маємо всі підстави називати Русанівський канал "спортивним майданчиком" на період проведення змагань. Ми ж обмежуємо доступ сторонніх у сектори, вводимо спеціальний режим користування даною територією на час проведення турніру. Це як вулиці Монте Карло під час проведення Гран Прі Монако. У будь який день це вулиці, на час перегонів - це спортивний майданчик.
Куріння під час змагань з риболовного спорту заборонене рішенням Президії ФРСУ та Президії КФРС (відповідні документи можна пошукати в інтернеті). Правила проведення змагань з конкретного виду спорту, рівно як і Положення про конкретні змагання не регламентують це питання і не можуть регламентувати, так як воно вирішено законами і рішеннями більш високого рангу. Особисто я, у якості віце-президента КФРС буду вимагати від суддів дотримання цієї позиції і суворого покарання за куріння в секторах. Навіть якщо "буде узгоджено до старту". Ми - спортсмени і не повинні подавати поганого прикладу дітям. Чи ви збираєтесь подискутувати на цю тему?
П.С. За своє запізнення я вибачився перед Головним суддею змагань. Мабуть варто було перепросити спочатку у Микола05, який почуває себе як мінімум на Микола07, а то і більше. Але у будь-якому випадку факт запізнення на реєстрацію не впливає ні на мою позицію, ні на факт заборони куріння під час спортивних змагань. Але дякую, що нагадали.
Trolik зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
FENIKS-CARP (04.05.2015)