Перегляд одного допису
Старий 08.02.2015, 23:00   #19
SPYDER
 
Аватар для SPYDER
 
Реєстрація: 12.12.2012
Звідки Ви: м.Києв, юрист
Дописи: 26
Сказал(а) спасибо: 15
Поблагодарили 58 раз(а) в 16 сообщениях
Змушений висловити і свою думку. В першу чергу подяка "Ozzi" за - 13е фото. Фоторяд пересмотрел раз 10. Постоянно цепляла именно эта композиция. Даже иногда казалось, что... Не скажу чтоі всім кого зацепило. Про фотографію - чесно говорячи, дана фотографія відображає мій настрій того чудового літнього дня. Водна гладь, яка зливається з неймовірним небом, яке в свою чергу вкриває цю ж гладь від палкого сонця, по гладі в далині парить човен, а мій Finval, який щойно доставив мене і мою сімю на острів для відпочинку, також відпочиває. І все це на моїй рідній землі, в любимому місті і на могутній ріці Дніпро. Для мене це просто кайф, і вдивляючись в майже безмежну даль мене це також "Цепляет". І зацепить любого рибака, чи просто нормального ........, а не зацепить, чи заваляться горизонти тай хай валяться, головне щоб незвіданість проглядалася тай МИР.
А профи по фотознимках, хочу нагадати, що це не конкурс професійної фотографії, а конкур "Найкраще фото" яке проводить нами любима команда, а наявність в кадрі саме "Finval" на мою думку зовсім не зайве.
А з приводу - "заваленный" горизонт - признак дурного тона (как носки под сандалии), тохотів добавити, що
Критик - это высокообразованный специалист в области искусства (изобразительного, кино, театра) и литературы, умеющий хорошо писать, обладающий развитым эстетическим вкусом и, что весьма важно, особым даром распознавать истинное творчество, определять место того или иного произведения на шкале мировой культуры. Но есть и другая точка зрения - критики - неудавшиеся писатели, музыканты, режиссеры и художники. Ну це в загальному про критиків.
SPYDER зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Оzzy (09.02.2015)