Перегляд одного допису
Старий 30.11.2014, 22:01   #177
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
І знову річка, не дивлячись на невеликі морози видимість не сильно порадувала, місця були нові, береги розділені кидком монети та вибором сторони орел, решка. кум вибрав решку і монета запущена мною, зловлена обкручена навколо всіх "забобонних" місць, дала зелене світло куму для обстеження САМОГО ЗАКОРЯЖЕНОГО берега. такі завали і це те, що видно тільки над поверхнею, буде простіше сказати їх там було 95%. а візуально в деяких ми бачили , є такі корч, що візуально тяжко помилиться, що й підтвердив кум. але риба була там ... на дальньому кордоні.
в самому березі за гарними корчами помітив легкий струмінь муті. в корінні сиділо декілька невеликих головників та окунь. я сплавлявся непоспішаючи та постійо обертався чекаючи кличу на допомогу взяття трофею. коли це все набридло пішов своїм берегом ретельно досліджуючи рельєф дна. траплялися гарні ями, ярко виразні борозни русла і все пусто.
на одному плавному березі рухаючись до центра русла перед винирюванням помічаю темну воду, ямка або якійсь корчик, наближаюсь, так і є міцний кущик, орієнтовно R-1,5 м. прямо на течії. ще невелике просування проти течії і з лівої сторони куща пішов потужний струмінь річкового піску, розумію що потрібно виниряти, бо діла не буде, помічаю з права запрацювала ще одна турбіна. віддихався і назад, на початку куща, по дві сторони, вимойки, мабуть судаки були. рухаюся далі і знову беззавалля, кум десь далеко відстав. користуюся цим, роблю часті перекури під берегом. і ось на одному плавному повороті пірнаю в поперек річки, русло з моєї сторони, помічаю якийсь фрагмент гілки дерева, як здалося обліплене глиною, перепливаючи бачу що з торця воно якесь плоске. потім здалось що це якась велетенська марена бо тіло вирізнялося плямками, коли я розвернувся і направився в бік голови відразу зрозумів хто це. він лежав на руслі глибина 3-4м. поки добирався до голови, да проти течії здолося що сомко метра 4 в довжину, голову я помітив "заочно", він відчувши небезпеку і лоскотання ласт по загривку вирішив збрить. я в свою чергу вже був на поготові і дав як має буть.
старт, я притримуючи линь за ним, провіс, швидко вибираю. бачу несеться в пів води на мене, ледве ухилився від його троекторії руху. ще було кілька протяжок мене проти течії і він десь нище зупинився. починаю підмотувати линь на катушку і наближатись до нього і тут як в казці " из-за острова крутого" випливає кум. я б і сам його добрав але чому ускладнювати ситуацію. після дубля в загривок кум підтвердив що й так все було гут. радувало те що не було ніяких завалів і він там не засів. отак, як кажуть не знаєш де знайдеш, а де втратиш.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3955.jpg
Переглядів: 398
Розмір:  378,8 КБ
ID:	395577   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3958.jpg
Переглядів: 362
Розмір:  173,3 КБ
ID:	395578   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3960.jpg
Переглядів: 387
Розмір:  206,9 КБ
ID:	395579  
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
74 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей