Перегляд одного допису
Старий 29.11.2014, 19:03   #244
Александр В
 
Реєстрація: 28.01.2011
Звідки Ви: г. Киев, Воскресенка, работаю в казначействе
Дописи: 389
Сказал(а) спасибо: 4.886
Поблагодарили 13.843 раз(а) в 322 сообщениях
Відкриття.

Вот наступили довгоочикувані вихідні, компанією з 4 осіб поїхал половити щучку на Деснянский старік. Прийшли на місце, тільки світало, але щуковки наших колег вже стояли (ще з вечора). Поцікавився, як воно клює чи як? Отримав відповідь, що вчора було спіймано 10 щук на двох, та сама більша – 3200. Подумав, що будемо з рибою… Без поспіху почав розтавляти на місцевого живця щуковки. На 3 щуковці перша сработка та кілошка опиняється на льоду. Далі брат не відстає достає приблизно таку саму щучку. Далі паклевки слідували з періодичністю 30 хвилин, але реалізація підводила. Коли у нас було 4 щучки, почав ловити наш приятель. У нього з реалізацією було все гаразд… За день він спіймав більше ніж ми вдвох. Але коли ми з братом почали обідати він проголосив, що настав час для великої рибини і в цей час сработала одна з щуковок… Я без поспіху підхожу до щуковки, а катушка без зупинки крутится і крутится. В нужний момент я підсік, і почалось виважування трофея. Я її підтягував до лунки 5 разів, та брат зумів її забагрити. Щука хоч і не велика, але доставила стільки приємних спогадів. В три години зібрались та поїхали до дому. В активі приятеля було 7 штук, у нас з братом 6. Задоволення та заряд бадьорості від процесу отримали чого всім бажаю.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  29112014858.jpg
Переглядів: 1482
Розмір:  108,9 КБ
ID:	395269  
Александр В зараз поза форумом  
53 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей