Тема
:
Весняна плітка (Плотва)-2008.
Перегляд одного допису
27.02.2008, 17:17
#
145
vub
-------------------------
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 24.362
Дякував: 12.908
Дякували 29.720 раз(и) в 8.079 повідомленнях
Цитата:
Допис від
Nycolas
прикол в тому, щоб гачок з насадкою лежав на дні
до речі "тролінг" теж заборонений
шо подрозумевается под словом тролинг!?... постоянная подмотка или когда груз (кормак) просто сам катится по дну.... по конкретнее пжалста!?
vub
Подивитись профіль
Знайти дописи від vub