Перегляд одного допису
Старий 08.06.2014, 23:28   #163
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Цитата:
Допис від KaraBass Переглянути допис
То Dohtur78
Приветствую! Опытом поделитесь?
На, что стоит обратить внимание, для ходовой в жару (из дорогих).
Заранее спс.
Якщо для ходової,з "дорогих" і у разі однієї,то не бери футболок. Однозначно краще хороша сорочка і тільки на довгий рукав. (Це я про себе,бо вважаю,що короткий рукав для одягу в спеку (і не в спеку також )-зло !
Щодо сорочок,то варта уваги від Сіммса серії ультралайт,раніше були ще суперультралайт,але їх вже,по-моєму,зняли з виробництва. Вони і вологу "відводять", і запахи "вбивають" (реально !) і там взагалі "повний фарш". Сорочкам від Сіммс досить непоганою альтернативою слугують вироби Ексофіціо:вони дешевші і їх можна купити під час різних знижок в Америці по 25-30$ за шт. Сіммс в цьому відношенні не настільки лояльний.
А так,купив собі пачку і маєш спокій.
Повторюся:для ходових рибалок лише сорочка.
Щодо "соларів" Сіммс,то хочу сказати,що вони також хороші,приємні до тіла,але швидко ті їхні зручні шви затягуються і доводиться час від часу нитки "підстригати" при допомозі запальнички. Звичайно,я міг би зараз почати скавуліти,що "за такие деньги могли бы быть и лучше",але цього не роблю,бо особисто я, відразу купуючи річ для рибальської екіпіровки,розумію,що їй все одно має прийти pizdets. А,оскільки вони мені подобаються,підходять окраси (жереха і головня ловлю під ногами:два дні підряд мав покльовки,сходи "пациків" від 2 до 4 кг на відстані 1.5-6 м!!! від того місця на березі,де сидів,а цим хлопцям "новорічні" розкраски не до душі),то відразу купив чотири футболки і маю спокій.
Забігаючи наперед,термобілизна Сіммса для ходьби і у вейдерсах-ВИЩИЙ ПІЛОТАЖ,всі інші,які пробував,просто "нюхають".
Про екіпіровку можу говорити скільки завгодно. Тому,кому цікаво,дзвоніть краще і питайте,а то,якщо почну тут все описувати і нахвалятися,то мене ще більше людей,в котрих живе "ЖАБЕЛА",возненавидить.
P.S.
Цитата:
Допис від emir Переглянути допис
И, Тарас, мы же не убеждает тебя, что иметь такое количество добра вредно для психики.
- Куме, не можна так багато меду їсти - серце буде боліти.
- В кого, в тебе?

Востаннє редагував Dohtur78: 08.06.2014 о 23:37.
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Hellfish (09.06.2014), KaraBass (09.06.2014), S.N. (08.06.2014), sedoy (08.06.2014), Vik-jas (09.06.2014), Vutty (09.06.2014), МЛВ (09.06.2014)