КПК

Показати повну версію : Благодарность "Полтавской мастерской по ремонту спиннингов"


Виталик Логвиненко
05.06.2015, 15:32
Ще в 2010 році я став власником чудового спінінга "Новік", виготовленого в Полтавській майстерні з ремонту спінінгів, а в минулому році задумався про заміну старих кілець на K-R серію, і от ції зими як то кажуть настав час...
Все-таки за роки експлуатації з'явилися потертості лаку, хуккіпер восени був трагічно втрачений, та й просто захотілося оновити вже перевірений часом та рибою інструмент. Не довго думаючи обговорив із співробітниками майстерні деталі, і мій "Новік" відправився на модернізацію, так би мовити в хірургічне відділення. :D
Само собою що апгрейд в МРС виконали на найвищому рівні. Після заміни старих кілець на K-R серію я отримав "Новикь-М", який став дещо легшим, а також ще більш "кидучим" внаслідок меншої інертності верхньої частини бланка. Так звана "чуйка" також зросла.
І от нарешті на минулих вихідних риба влаштувала для "Новикь-М" справжній краштест, який спінінг пройшов на відмінно.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])


[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Справжнє задоволення від боротьби з рибою на чудовій UL снасті від МРС!