КПК

Показати повну версію : Спасибо Виталику Vitaksa


Саша В.
11.02.2016, 15:54
Что то не нашёл темы, создам новую.

bogob
12.02.2016, 22:49
Очень общительный, обязательный добрый и понимающий. При этом не ленивый и не барыга. Спасибо.

Zander
15.02.2016, 11:24
Поддерживаю на все 100%!

И смело реккомендую!

С ув

Nemo
16.02.2016, 12:16
Спасибо Виталию Vitaksa за отзывчивость! Человек слова и дела!!!

grenst
16.02.2016, 12:53
Мегареспект Виталику!!! Очень честный и порядочный человек!!!!сколько уже куплено ,сколько обслужено! будем сотрудничать и дальше!!)

Magalon
16.02.2016, 16:59
Приєднуюсь до всього сказаного!!! :spin:

grenst
20.02.2016, 17:57
очередное,гран мерси, за подход к клиентам и качественный товар :drill2: и прекрасный чаек))

Andrey_
29.02.2016, 12:03
Сам також неодноразово звертався до Віталія стосовно допомоги в покупці деяких снастів та спорядження за кордоном,і завжди отримував те,що хотів по адекватній ціні. На рахунок порядності,то тут взагалі нічого й говорити-дуже порядна та відверта людина.
І,відкрию вам один секрет. ;) В приватній розмові,дізнався,що Віталій ще й практикує ТО для катушок робити. Ось сьогодні,з складу Нової пошти забрав вже другу свою катушку,котра після його рук стала працювати як нова. Тому,велике спасибі та рекомендую і тим,кому цікаво !

518009518010

Dohtur78
03.03.2016, 22:52
Віталій файний хлопець і порядна людина,на котру дійсно варто покладатися. Не знаю як хто,а особисто я йому навіть трохи більше довіряю,ніж собі,в плані щось з рибальського начиння віднайти за кордоном та привезти в Україну.
І,відкрию вам один секрет. В приватній розмові,дізнався,що Віталій ще й практикує ТО для катушок робити.
Стосовно ТО катушок,то,можливо це стає откровенням для багатьох,бо він просто мовчить,в силу своєї скромності. Признаюсь відверто,сам цього не знав,допоки, три роки тому, не отримав свого Твіна після техогляду від одного типу майстра іменитого (він себе сам так позиціонує) та був дуже невдоволений,бо той халатно зробив свою роботу. І в приватній розмові з Віталієм це розповів,а той запропонував просто так свою допомогу.
Так ось,з тих пір всі (а їх немало) безінерційки їдуть до VitaksИ.;)

Testament
10.03.2016, 13:33
Виталий ,хотел бы Вас поблагодарить за понимание и катушку. Отдельная благодарность за бонус. Спасибо Вам Огромное.:spin:

grenst
10.03.2016, 15:23
.

Стосовно ТО катушок,то,можливо це стає откровенням для багатьох,бо він просто мовчить,в силу своєї скромності.

что правда,то правда)) скромняшка он)) а ТО очень качественное))

RodMan
10.03.2016, 15:38
И я спасибну Виталику. Помимо всего вышеперечисленного, он еще и запчастюшки, в том числе очень редкие, может достать по очень гуманной цене.
Очень порядочный человек. Рекомендую 100%

Dohtur78
10.03.2016, 21:12
И я спасибну Виталику. Помимо всего вышеперечисленного ...
Перед початком "ультралайтового сезону" забрав сьогодні Стеллу 10-у після ТО у Віталія—жодних проблем,бо катушка як нова,після його рук.
P.S. Розумію,що скромність прикрашає людину,але,Віталік,годі в собі все тримати,ти дійсно гарний майстер.

Косячок
10.03.2016, 22:53
І я не зміг втриматися та пройти повз цю тему, оскільки вже, навіть, не від кількох знайомих, до чиїх порад я прислухаюся, адже вони справжні риболови, а не форумні підлабузники, чую тільки позитивні відгуки стосовно Віталія (Vitaksa), його допомоги в купівлі рибальського спорядження, правдивого, незіпсованого корисливими мотивами ставлення, що нині частенько зустрічається серед морально нестійких індивідуумів, котрим аби тільки впарити свій крам. Також не було серед знайомих нарікань з приводу якості товару, ніяких підводних каменів, про які дізнаєшся вже на риболовлі чи чогось подібного.
А зовсім нещодавно я довідався, що Віталій також вміє фахово здійснювати технічне обслуговування котушок, про що я навіть не здогадувався, та й думаю багато хто, але спираючись на досвід людей, котрі вже мали справу з Віталієм можна стверджувати, що його ТО котушок є якісним.
Чесно кажучи, не думав багато писати, але просто приємно усвідомлювати, що серед того всього виру життя, яке постійно зводить нас з неособливо адекватними персонажами живуть і славні хлопці:)

alex_dnepr
21.03.2016, 12:14
Огромное спасибо Виталию за качественное ТО любимых игрушек. Все просто ОТЛИЧНО!!! :) [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

RodMan
25.04.2016, 19:32
Виталик делал ТО моей сертате. Сегодня получил. Катушка лучше чем новая, просто шепчет. Даже не ожидал. Супер.

Vitaksa
25.04.2016, 21:01
Ничее себе вы тут понаписывали ! :eek:
Тычу пальцем в монитор и показываю жене какой я супермегаклассный. Верит! :D

Dohtur78
27.04.2016, 08:33
Ничее себе вы тут понаписывали ! :eek:
Тычу пальцем в монитор и показываю жене какой я супермегаклассный. Верит! :D
Так що давай купуй інструмент правильний та вчися робити ідеально ТО для мультиплікаторних катушок,бо окрім Геннадія RGB більше нікому не довіряю свої мульти,тому що інші просто не вміють та ще й подряпати можуть в силу наявності одних лише "понтів" відсутності інструменту. :o
P.S. Звичайно,ЯКЩО МАЄШ ТАКЕ БАЖАННЯ !;)

ms_tolik
27.04.2016, 10:24
Так що давай купуй інструмент правильний та вчися робити ідеально ТО для мультиплікаторних катушок,бо окрім Геннадія RGB більше нікому не довіряю свої мульти,тому що інші просто не вміють та ще й подряпати можуть в силу наявності одних лише "понтів" відсутності інструменту. :o
P.S. Звичайно,ЯКЩО МАЄШ ТАКЕ БАЖАННЯ !;)

Віталік вже давно має мега-клсаний інструмент, та масла такі як : ІОS, ZPI та інші.
Людина по суті є дуже скромною та не афіширую свої вміння :)
Він не тільки в ТО майстер . . .

Саша В.
27.04.2016, 10:56
Він не тільки в ТО майстер . . .

Мммм, чого ми ще не знаємо?:eek::rolleyes::D

Dohtur78
27.04.2016, 10:59
Мммм, чого ми ще не знаємо?:eek::rolleyes::D
Це ми не знаємо,Саша,а ти навіть спробував ... :)
... спасибо Виталику за ... душевный приём, вкусный чай и отличную компанию на рыбалке:spin:

Саша В.
27.04.2016, 11:42
Це ми не знаємо,Саша,а ти навіть спробував ... :)

здається мені, що це не все:D:D:D

ms_tolik
27.04.2016, 11:50
здається мені, що це не все:D:D:D

Звичайно не все))
Він не тільки кавой пригостить але й допоможе придбати риб-цяцькі ( запчастини до наших мультових катух) за помірними цінами!

metalurg
05.06.2016, 13:47
Спасибо Виталию за качественное ТО и ремонт катушек!
Все отлично и очень не дорого.
Крепкого здоровья Виталию.

AleksO
22.06.2016, 12:24
Спасибо! Качественное ТО, не малейшего намека на скупость в применении качественных смазочных материалов, приятно пользоваться мультом после такого обслуживания, как с коробки))) новьё)))) Буду пользоваться услугами Виталика и рекомендовать знакомым.

e$tet
01.07.2016, 20:41
Віддавав Віталію на обслуговування Брадію і Рареніум. Все на найвищому рівнні. Тепер бігають як нові. Ще й не дорого і оперативно. Дуже рекомендую!:ajmolodec:

RodMan
10.07.2016, 15:10
Спасибо Виталику за помощь в доставке запчастей из Японии и за качественное ТО катушечек. Просто шепчут.

Andrey_
07.09.2016, 19:01
Дякую велике Віталіку за нову катушку по гарній ціні і відмінно зроблений черговий ТО двох катушок.
Всім рекомендую цього совісного майстра з правильними руками !
P.S. Перед тим,як відправити комусь катушку на техогляд чи ремонт,добре подумайте,запитайте поради знаючих людей і вам підскажуть !!!;)

Magalon
07.09.2016, 20:02
Приєднуюсь все на найвищому рівні,сертейт та опера як нові! Окрема подяка за бонус!!!Чекай в гості, з мене торт!;)

boser
08.09.2016, 08:48
Хотел бы выразить благодарность Виталию за быстрое и качественное ТО четырех катушек. Работают как новые.

Людина по суті є дуже скромною та не афіширує свої вміння :) . .
Это точно про него. Рекомендую всем!

Magalon
08.09.2016, 09:16
Ні!
Краще "магалонок" йому;), ми його ще й на "лідову голку" підсадимо ;)!

З повагою,
Та є вони в нього... :zribalko:;)

Косячок
09.09.2016, 09:53
Ну ось, не пройшло вже аж так багато часу, як про ТО котушок, і мультиплікаторних, і безінерційних, зробленого руками Віталія дізналася велика кількість риболовів, які тепер віддають свої улюблені котушки цьому майстрові - якість роботи та людяний підхід цьому сприяють. Так тримати!

bogob
10.09.2016, 21:24
Не человек. Человечище. С железобетонным словом. Очень обязательный. На него можно положиться. Если что сказал - как отрезал. Огромное спасибо, Виталий, за помощь, за терпение. Уж теперь то я знаю к кому обращаться за новыми снастями, и не только за ними.

Security_1974
25.09.2016, 10:09
Виталий,большое спасибо за реанимированную катушку,которую ты мне спас после того как она побывала в руках великого мастера. Теперь знаю к кому обращаться а кого обходить десятой дорогой.

Andriy89
25.09.2016, 20:34
Дякую Віталію за гарно проведений технічний огляд катушки. Відверто,навіть не сподівався на такий відмінний результат.

OLEG 79
29.09.2016, 19:58
Подтверждаю лично!!!Т.О.катушек на высоком уровне!!!Отдавал ТД Сол и Дайву Фримс 2004.Всё чесно,открыто,качественно и с душой))))Спасибо Виталий , Тебе за золотые руки..:spin:Мы ещё встретимся,-я так думаю:D

Filon21
30.09.2016, 12:58
После горе-мастера - думал катушке уже пришел ....
Но Виталик не просто спас, а вернул состояние близко к идеалу.
Но ТОштесь у кого попадя, обращайтесь к проверенным людям.

Спасибо, Виталий! :ajmolodec:

Forwarder
08.12.2016, 15:44
Поддержу все выше сказанное,+1000%:ajmolodec:
Виталию многие лета при полном здравии-и шоб хотелось и таки моглось:D;)
Настойчиво рекомендую воспользоватся услугами Виталия :cool:,шоб убедиться ,что не перевелись на белом свете люди ответственные и с пониманием.

Slava777
09.12.2016, 19:52
Быстро, качественно и недорого, да и советом поможет:)

Ліквідація за власним бажанням
15.01.2017, 15:46
Таки спасибо за нужную штуку за не дорого! :)

егорша
03.03.2017, 10:29
Виталя Спасибо--люди то в мелочах лучше всего и проявляют себя-как с одной так и с другой стороны.Рад хорошему,личному знакомству.
Пусть у тебя Всё Получается!!!Увидимся амиго))

КАВНЛ
23.03.2017, 07:27
Вот список МОИХ катушек,которые на протяжении года побывали в руках у Виталика:


1.Zillion Crazy Cranker
2.T3 SV
3.T3 Air 6.8
4.T3 Air 8.6
5.Steez Limited SV TN
6.Z 2020 HL

Megabass:

1.IP 68
2.FX 73 SV

Некоторым из них он подарил вторую жизнь,поскольку до этого их обслуживал мастер,который,как выяснилось,понятия не имеющий.
И по сему,Виталику от всей души благодарен за качественную работу !

madd.kiev
24.04.2017, 13:36
Виталик, спасибо! честно и от души! :D :D
:Smile054:

МИХАИЛ МИКС
28.10.2017, 09:32
:)Напишу і я. Пару місяців назад, віддавав Віталіку дві катухі на ТО. Так от, з того моменту одна з них (яка була у найгіршому стані) пережила вже понад 60-70 виважувань, різної за розмірами риби. Другою користувався трохи меньше, але теж ЖОДНИХ НАРІКАНЬ!!!!!!
Всім, хто цінує якість, за розумні гроші - звертайтесь до Vitaksa
ДЯКУЮ ВІТАЛІК :123:

Pysha
25.02.2018, 08:32
Віталій робив мені ТО катушок. Дуже сподобався результат !

FANTOS
07.03.2018, 09:29
Дякую Віталіку за відмінне то моїх катушок!)

Andr@y
12.07.2018, 11:37
Огромное спасибо Виталию за ТО моих катух! Делал ТО в начале сезона. Все опять заработало как новое! Никаких нареканий. Человек очень грамотный и порядочный! Кроме того ВСЕГДА понятно отвечает на вопросы и делится важной и полезной информацией!

Вот мой список:
1. Daiwa Bradia 1503
2. Daiwa Ryoga 1016hl
3. Shimano Scorpion XT 1501.

Pysha
09.10.2018, 22:59
Віталію Павловичу, в черговий раз велике ДЯКУЮ Вам за відмінно проведений технічний огляд моїх катушок.
Хочу відмітити, що кращого поєднання "ціна-якість" поки не зустрічав.
P.S. І людські якості на висоті: все розкажите зрозуміло, поясните та не корчите із себе великого професора там, де не треба.

FKV73
14.02.2019, 20:15
Виталий! Благодарю за проведенное ТО катушки(Lexa 300).Доволен!Быстро,качественно,с отчетом.
СПАСИБО!!!
С уважением,FKV.

Pysha
12.05.2020, 07:30
Дякую за, як завжди, якісне ТО моїх улюблених катушок.
Приємно мати справу з відповідальним майстром.

Чех
05.01.2021, 22:53
Виталий, спасибо за ремонт катушки Дайва, все работает как должно быть. Ну а Банакс свое отработал.

С ув., Алексей

Titan
21.10.2021, 01:22
Частенько пользуюсь услугой по обслуживанию катушек у Мастера, Всегда все на высоте проверено годами, настоятельно рекомендую!!!

Алексанжр
21.10.2021, 11:31
Раньше делал ТО своим катушкам у "известных" мастеров. Не то чтобы плохо, но дорого и без особого улучшения работы. В этот раз на ТО денег не было, но проблемка в недешевой катушке была. Почитал отзывы о Виталике и решил обратиться к нему(перед этим прозвонил несколько мастеров). Меня очень обрадовал подход Виталия к проблеме (в отличии от других он не настаивал на полном ТО катушки с заменой подшипников и т.д.) Просто сказал присылайте, посмотрю, постараюсь решить проблему... Катушка поехала к Мастеру (с большой буквы), хоть я и не сильно рассчитывал на успех... И о чудо проблема была решена за один день и за очень, очень скромные деньги (повторю катушка ТОП сегмента). Катушка получила второе дыхание, завтра на воду...
Спасибо огромное МАСТЕРУ, теперь только к нему по вопросам обслуживание своих катушек!

Ліквідація за власним бажанням
22.10.2021, 20:56
Катушки в ремонт не отдавал, но искренне благодарен за всякие ништяки, которые покупал у Виталика по хорошей цене. Благодарю :)