Додаток 3

Затверджено наказом Київської

обласної державної інспекції

рибоохорони від 29.11.2002р. №174

Вартість

сезонних та річних дозволів на любительське та спортивне рибальство за умов спеціального

використання водних живих ресурсів у водоймах Київської області

 

1. Згідно Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства за умов спеціального використання водних живих ресурсів на внутрішніх водоймах Київської області, затвердженому наказом Київської облдержрибінспекції від 25.05.99р № 26 платне любительське і спортивне рибальство здійснюється з плавзасобів на відриві від берега у без льодовий період та в період льодоставу з льодового покриву на спеціально відведених для цього водоймах чи їх ділянках при наявності спеціального дозволу.

2. Вартість плати за дозвіл на любительське і спортивне рибальство у порядку спеціального використання водних живих ресурсів складається:

- з плати за спеціальне використання водних живих ресурсів згідно з нормативами, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 7.02.2000р. № 231;

- плати за видачу дозволу, що обчислюється згідно з Положенням про надання платних послуг органами рибоохорони Державного Комітету рибного господарства України, затвердженого наказом Держкомрибгоспу України від 25.06.1998р. № 89.

3. Почастковий і загальний розмір плати за дозвіл обчислено Київською облдержрибінспекцією за відповідною калькуляцією ( додаток 1 до наказу Київської облдержрибінспекції від 18.02.2000р. №2А). Згідно цієї калькуляції середня ціна одного кілограма риби (з урахуванням цін на всі основні види) становить 6 копійок, а вилов добової норми на одного рибалку-любителя (5 кг) - 30 коп.

Київською облдержрибінспекцією встановлено 2 рівні розміру плати за видачу дозволу, а саме:

- для осіб , що не являються членами Українського товариства мисливців і рибалок встановлена плата за видачу дозволу складає 5 гривень 10 коп. (незалежно від терміну дії дозволу);

- для членів УТМР встановлена пільгова плата 1 гривня за видачу дозволу на лов риби в місцях, відведених для платного рибальства. При цьому за спеціальне використання водних живих ресурсів на вказаних ділянках члени УТМР зобов'язані платити на загальних підставах, тобто 0.30 грн. за добу. (З 2003р. пільги членам УТМР — СКАСОВАНО!)

4. З 2 грудня 2002 р. наказом Київської облдержрибінспекції від 29 листопада 2002р. №174 введено в дію сезонні та річні дозволи на здійснення спортивного і любительського рибальства за умов спеціального використання водних живих ресурсів.

Сезонні дозволи розраховані на два періоди року - зимовий та літній.

Зимовий період - включає три зимові місяці - грудень, січень, лютий (загальна кількість днів - 90). Плата за спеціальне використання водних живих ресурсів по цьому дозволу становить :  90 днів х 0,30 грн. = 27 грн.

Літній період (літньо-осінній) - включає 5 місяців - червень, липень, серпень, вересень, жовтень (загальна кількість днів - 150). Плата за спеціальне використання водних живих ресурсів по цьому дозволу становить:               150 днів х 0,30 = 45 грн.

Річний період - включає зимові та літньо-осінні місяці за виключенням періоду нересту та міжсезонних періодів ( встановлення льодоставу, руйнування льодового покриву). Загальна кількість днів - 250. Плата за спеціальне використання водних живих ресурсів по річному дозволу становить:   250 днів х 0,30 = 75 грн.

Плата за видачу всіх описаних видів дозволів проводиться на засадах, викладених у п. 3 даного додатку. Таким чином загальна вартість сезонних і річних дозволів на платне любительське і спортивне рибальство становить:

Дозвіл на зимовий сезон: 27 грн.+ 5,10 грн. = 32,10грн.

Дозвіл на літній сезон: 45 грн.+ 5,10грн. = 50,10грн.

Дозвіл на рік: 75 грн. + 5,10грн. = 80,10 грн.

Загальна вартість сезонних та річних дозволів на платне любительське і спортивне рибальство сплачується рибалками повністю незалежно від часу їх придбання на протязі поточного року.

Начальник Київської облдержрибінспекції                           В. Стояненко


(с)Дом Рыбака - 2004