Додаток 1

Затверджено наказом

Київської обласної державної

інспекції рибоохорони

від 11.12.2003р. № 158

 

ПЕРЕЛІК

ділянок акваторій і окремих водойм Київської області,

виділених Київською обласною державною інспекцією

рибоохорони для платного любительського і спортивного

рибальства в період 2003-2004рр.

 

1. Лівий берег Київського водосховища: від межі з Чернігівською областю (урочище "Окуніново" ) до створу острова " Гористий", виключаючи заборонені зони лиманних господарств, в смузі 500 м від берега.

 

2. Правий берег Київського водосховища: від межі зони відчуження Чорнобильської АЕС до забороненої зони Київської ГАЕС, за виключенням зимувальних ям, встановлених Київською облдержрибінспекцією та заборонених зон гідротехнічних споруд і інших об'єктів, встановлених Правилами любительського і спортивного рибальства, в смузі 500м від берега.

 

3. Лівий берег Канівського водосховища:

- по протоці "Річищу", від забороненої зони Київської ГЕС (“Гатка”) до впадіння "Річища" в річку Десна;

- по основному руслу Дніпра від забороненої зони Київської ГЕС (включаючи затоку "Сосни" до межі Блакитної зони міста Києва (створ затоки "Верблюже гирло") в смузі 500м від берега; 

- від мосту Південний вниз по течії до острова "Водників”    в смузі 500м від берега;

- від південної межі "Блакитна зона" міста Києва до забороненої зони Канівської ГЕС ( включаючи затоку “Куряче гирло") за виключенням зимувальних ям встановлених наказом Київської облдержрибінспекції та заборонених зон гідротехнічних споруд і інших об'єктів, в смузі 500м від берега.

 

4. Правий берег Канівського водосховища:

- вниз по течії від кінця роздільної дамби Київської ГЕС до межі “Блакитної зони” міста Києва (створ затоки "Верблюже гирло", виключаючи заборонену зону ДВС, в 500 метровій смузі від берега;

- від мосту "Південний" вниз по течії до острова "Водників”   в 500 метровій смузі від берега;

-  від південної межі “Блакитної зони” міста Києва до забороненої зони Канівської ГЕС за виключенням зимувальних ям, встановлених наказом Київської облдержрибінспекції та заборонених зон гідротехнічних споруд і інших об'єктів, в смузі 500м від берега.

 

5. Лівий берег Канівського водосховища, нижній б'єф Київської ГЕС - затоплений будівельний котлован ("Брандвахта") до виходу в протоку "Річище” (сама протока до "Гатки" с забороненою зоною).

 

6. Правий берег Канівського водосховища, нижній б'єф Київської ГЕС - шлюзовий канал Київської ГЕС - від межі 500-метрової забороненої зони шлюзу, що охороняється, до кінця "роздільної дамби" (створ заборонного знаку встановленого на відкосі берега).

 

7. Дренажний (обвідний канал) Київської ГЕС: від межі з Чернігівською областю до місця впадіння в протоку "Річище".

 

8. Річка Десна - вся річка з затоками і протоками від межі Чернігівської області до місця впадання в Канівське водосховище (річка Дніпро).

 

9. Річки Рось, Роставиця, Роська, Росава крім ділянок ведення промислу СТРГ "Сквирасільрибгосп" на Глибочанському водосховищі і СТРГ ''Косівка" на Косівському водосховищі та зимувальних ям, визначених наказом Київської облдержрибінспекції.      

 

Начальник Київської облдержрибінспекції                     В.Стояненко


(с)Дом Рыбака - 2004